Home Active Nieruchomości

O firmie
 
Zespół Home Active Nieruchomości to profesjonalna sieć biur nieruchomości świadcząca na najwyższym poziomie usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się rynkiem pierwotnym, wtórnym oraz komercyjnym. Oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. Specyfikacja naszej pracy zależy przede wszystkim od potrzeb lokalnych rynków. Działamy na terenie Krakowa, Bielska-Białej i okolic. W swojej ofercie mamy szeroki wybór atrakcyjnych cenowo mieszkań, domów, apartamentów, gruntów, a także nieruchomości w górach!

Dewizą firmy jest dobro, maksymalny komfort i zadowolenie Klienta z jakości świadczonych przez Nas usług. Oferujemy pełne wsparcie i bezpieczeństwo w trakcie całego procesu transakcyjnego. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i sprawdzeniem stanu prawnego nieruchomości. Każda nieruchomość w ofercie zawiera pełną dokumentację prawną, oświadczenie właściciela o stanie nieruchomości, dokładne plany powierzchni, zdjęcia i szczegółowe opisy. Gromadzimy odpowiednie dokumenty i dbamy o właściwe zapisy w umowach. Pomagamy Państwu w przeprowadzaniu negocjacji cenowych. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej oferty i Klienta.

Skupiamy w naszej firmie ambitnych, energicznych i wykwalifikowanych specjalistów doskonaląc ich wiedzę szkoleniami z zakresu nieruchomości. Pracujemy używając innowacyjnych narzędzi i rozwiązań dostępnych na rynku. Profesjonalizm i doświadczenie zapewnia Państwu szybkie i skuteczne dokonanie transakcji.

Oferty Państwa promujemy na naszej stronie internetowej www.homeactive.pl. Publikujemy w prasie branżowej oraz na kilkudziesięciu portalach nieruchomościowych. Pozwala to na zwiększenie skuteczności wyróżnienia Państwa oferty spośród tysięcy innych ofert.

Ponadto zapewniamy obsługę prawną najlepszych i sprawdzonych biur notarialnych oraz doradców kredytowych. Współpracujemy z deweloperami, prawnikami, rzeczoznawcami, geodetami i architektami. Posiadamy uprawnienia do przyznawania budynkom i lokalom certyfikatów energetycznych. Polecamy Państwu solidną firmę świadczącą usługi remontowo – wykończeniowe. Kooperujemy z wykwalifikowanymi brokerami ubezpieczeniowymi. Nasz Zespół tworzy źródło branżowych informacji nieustannie monitorując rynek i służy poradami jak inwestować w nieruchomości. Wszystko po to, aby oferta była możliwie kompletna i atrakcyjna dla Naszych Klientów. Na życzenie Państwa dokonamy aktywnie wiele innych działań, związanych z zakupem czy sprzedażą nieruchomości.

Działamy zgodnie ze standardami zawodowymi i przestrzegamy kodeksu etyki zawodowej w kontaktach z klientami i kontrahentami. Przebieg transakcji nadzoruje licencjonowany pośrednik, posiadający licencję zawodową o numerze 13763, wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Należymy do organizacji zawodowych Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami BCK oraz MSPON. Czynnie uczestniczymy w konferencjach i szkoleniach z rynku nieruchomości Małopolski i Śląska. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za wykonywanie czynności. Certyfikat Polisy Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia gwarantuje Państwu bezpieczeństwo przeprowadzania transakcji z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Gwarantujemy Państwu rzetelną i aktywną współpracę. Zapraszamy.*Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


Copyright © HomeActive.pl 2011 | Wykonanie: j-active