Nowa wyjątkowa inwestycja w centrum Szczyrku.
Dlaczego warto KUPIĆ NASZE APARTAMENTY “ Plażowa Residence ”?
WYRÓŻNIAMY SIĘ WYSOKIM STANDARDEM WYKONANIA, NOWOCZESNYM PROJEKTEM APARTAMENTÓW, SZKLANYMI ŚCIANAMI OKIENNYMI I TARASAMI, WIDOKIEM NA GÓRY, BLISKOŚCIĄ CENTRUM SZCZYRKU A ZARAZEM SPOKOJNĄ LOKALIZACJĄ w bezpośrednim sąsiedztwie CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTOWEGO- dysponującego basenem, SPA, kortami tenisowymi, boiskiem.
WSZYSTKO TO W OKOLICY NAJPOPULARNIEJSZYCH TRAS NARCIARSKICH tj. SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO W SZCZYRKU, Stacji Narciarskiej COS – SKRZYCZNE oraz ośrodka sportowo-rekreacyjnego BESKID SPORT ARENA.
Ta Inwestycja, charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu turystycznego.
KUP SWÓJ APARTAMENT I ZYSKAJ NA WYNAJMIE TURYSTYCZNYM APARTAMENTÓW LUB DOKONAJ ZAKUPU WYŁĄCZNIE DLA WŁASNYCH POTRZEB.
Kompleks oferuje 24 lokale o powierzchni od 46 do 68 m2. APARTAMENTY posiadają salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienke z wc, przedpokoje oraz tarasy. Obiekt dysponuje garażem podziemnym z miejscami parkingowymi oraz pomieszczeniami na narty, rowery itp. dla każdego apartamentu. Z okien apartamentów rozpościera się widok na Skalite, Klimczok oraz skocznię narciarską. Lokale oddawane są w stanie deweloperskim lub całkowicie wykończone.
Zakończenie inwestycji planowane w marcu 2019 roku.
Cena za m2 9500 netto (+23% VAT) dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze/ komórka lokatorska.
Sprzedający wystawia fakturę VAT. Zwrot VAT dla firm.
Teren strzeżony i monitorowany. Budynek ogrodzony, teren oświetlony i zazieleniony. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej jako ekonomiczny, z zachowaniem najwyższych norm budowlanych. Wszystkie dojścia i dojazdy utwardzone.
Media w apartamentach rozliczane według zużycia indywidualnie.
Dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu pod inwestycję jest możliwość zawarcia umowy na obsługę apartamentu przez cały okres jej trwania. Rentowność uzyskiwana przez właścicieli na dobrze zarządzanych mieszkaniach w Szczyrku wynosi zazwyczaj powyżej 6%-10%.
Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 260 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU.
NOWOCZESNE APARTAMENTY “PLAŻOWA RESIDENCE” IDEALNE POD WYNAJEM TURYTYCZNY! CHCESZ ZAMIESZKAĆ LUB CZERPAĆ ZYSK Z WYNAJMU TURYSTYCZNEGO W POBLIŻU NAJWIĘKSZEGO W POLSCE KOMPLEKSU NARCIARSKIEGO “SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO”?
ZAPRASZAMY, TA OFERTA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DLA CIEBIE :)
Chętnie udzielę szczegółowych informacji podczas prezentacji.
POSIADAMY WSZYSTKIE DOSTĘPNE APARTAMENTY W SZCZYRKU !
Ta Inwestycja obsługiwana wyłącznie przez nasze Biuro.
Skontaktuj się z Nami Tel.: 664 001 250
Szczyrk jest sercem gór i najlepszym miejscem w Polsce dla narciarzy.
Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca, w dolinie Żylicy, w Beskidzie Śląskim, na Żywiecczyźnie (Małopolska). Miasto jest położone na wysokości pomiędzy 470 a 1257 m n.p.m. Najniższy punkt znajduje się przy granicy z Buczkowicami, a najwyższy to szczyt Skrzycznego.
Miasto należy do Euroregionu Beskidy.
Według danych z 1 stycznia 2011 r. powierzchnia miasta wynosiła 39,07 km2. Miasto stanowi 8,54% powierzchni powiatu. Według danych z 2002 r. Szczyrk ma obszar 39,07 km2, w tym: użytki rolne: 25%, użytki leśne: 70%.
Według austriackiego spisu ludności z 1900 r. w 411 budynkach w Szczyrku na obszarze 1896 hektarów mieszkało 2465 osób (gęstość zaludnienia 130 os./km2), z czego 2248 (91,2%) było katolikami, 13 (0,5%) wyznawcami judaizmu, a 4 (0,2%) było jeszcze innej religii, 2455 (99,6%) było polsko- a 9 (0,4%) niemieckojęzycznymi. W Salmopolu (dziś wchodzącym w skład miasta) w 33 budynkach na obszarze 26 hektarów mieszkało 169 osób (gęstość zaludnienia 650 os./km2), z czego wszyscy byli polskojęzyczni, 50 (29,6%) było katolikami a 119 (70,4) było innych wyznań (głównie ewangelików). Ponadto Szczyrk posiadał 2011 hektarów „obszarów wewnętrznych” (niem. Gutsgebiete) zamieszkałych przez 15 osób. Łącznie obszary te stanowiły 3933 ha (39,33 km2) zamieszkałych przez 2649 osób i średniej gęstości zaludnienia 67,4 os./km2.
Po I wojnie światowej rozpoczął się rozwój branży turystycznej. Pierwszą bazę noclegową stanowiły poaustriackie koszary i lazarety. W 1924 r. na Skrzycznem powstał schron turystyczny dla narciarzy, wybudowany przez Beskidenverein, natomiast schronisko turystyczne rozpoczęło swoją działalność w 1933 r. W 1927 r. do gminy przyłączono Salmopol, poprzednio będący samodzielną miejscowością. Skutkiem tego stała się dwuwyznaniowość Szczyrku, gdyż w Salmopolu większość mieszkańców stanowili ewangelicy. Szczyrk został wyzwolony spod okupacji hitlerowskiej 22 lutego 1945 roku przez oddziały radzieckie. Prawa miejskie Szczyrk uzyskał w 1973 r.
Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.
Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.